Ситем за интерактивна телевизија во хотел

Интерактивните ТВ-системи се комплетно решение за хотели од висока класа. Системот им обезбедува им на гостите висококвалитетна дигитална телевизија, интернет пристап преку ТВ, хотелски информации, промоции, ТВ-шопинг, услуги за собна послуга и многу други карактеристики.

Клучни карактеристики на системот:

 • Компатибилен со сите ТВ-провајдери, како што се интернет-тв (IPTV), сателистки (DVB-S / S2), кабловски (DVB-C) или DVB-T
 • Компатибилен со сите LCD и LED телевизори
 • Компатибилен со LG, SAMSUNG и други хотелски SMART телевизори
 • Кристално чиста дигитална слика

Побарај понуда


  Login

  Create an account

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

  Password Recovery

  Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

  ПОБАРАЈ ПОНУДА

  PRODUCT: Ситем за интерактивна телевизија во хотел