ДУШЕК – WELLINGTON

Имајте здрав сон
Благодарение на неговата анти-бактериска особина, технологијата на ткаенините, Fresche нуди решение за околината да остане чиста, а воедно и успешно да ги отстраните бактериите, габите и прашината. Завршниот слој на душекот Wellington има анти-бактериско својство кое трае со години и со тоа обезбедува хигиенски услови за спиење.

Нека вашиот душек остане чист
Отстранливата прекривка која може да ја перете ви овозможува да го заштитите душекот од непотребни флеки, а со тоа да го продолжите неговиот век.

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: N/A Category:

Побарај понуда


  Login

  Create an account

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

  Password Recovery

  Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

  ПОБАРАЈ ПОНУДА

  PRODUCT: ДУШЕК – WELLINGTON