ДУШЕК – BEAL

Имајте мек сон
Единствената плетена ткаенина на душекот Beal која има посебен дизајн, ќе помогне да се зголеми удобноста на вашиот сон со својата елегантна текстура.

Различни сезони, различни технологии
Памучниот сло кој се користи од една страна, помага да се создаде поладно спиење во текот на летото, додека другата страна од слој со волна обезбедува удобен сон во текот на зимата со балансирање на телесната температура.

Уникатна удобност, сигурна поддршка
Дополнителниот слој за удобност ја зголемува поддршката на ‘рбетот, што ја обезбедува системот од метални федери.

Моќ на Multi Spring  технологијата
Со системот на повеќе еластични јадра (федери) кој е произведен со специјална темичка постапка се подобрува квалитетот на подлогата, а воедно и се продолжува векот на траење на душекот. Бидејќи, дијаметарот на федерите е помал, а бројот на м2 е поголем во споредба со класичните федери, тој обезбедува поголема отпорност и поголема поддршка на ‘рбетот.

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: N/A Category:

Побарај понуда


  Login

  Create an account

  Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our privacy policy.

  Password Recovery

  Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

  ПОБАРАЈ ПОНУДА

  PRODUCT: ДУШЕК – BEAL